Maltepe’den BPS’ı yapılacak

01.01.2013 - Maltepe Dershanesi ve Final Dergisi Dershaneleri (FDD) ortak Başarı Planlama Sınavı (BPS) gerçekleşecek.
Maltepe’den BPS’ı yapılacak
İNDİRİM KAZANILACAK
6 Ocak ‘da yapılacak sınavına kayıtlar yoğun devam ediyor.  Yapılan sınava göre 2013-2014 Eğitim Öğretim Yılının burslu öğrencilerinin seçileceğini açıklayan Kırıkkale Maltepe Genel Müdürü Bayram Günsili, yapılan sınav sonunda öğrencilerin büyük indirimler kazanacağını söyledi.
 İKİ DERSHANE ORTAK
Yapılacak sınav sayesinde ildeki öğrenciler arasında seviye tespitinin de yapılacağını açıklayan Müdür Günsili, “Kırıkkale’de bu sınavı Maltepe ile birlikte FDD orta gerçekleştiriyor. Kontenjanımız kısıtlı ve kayıtlar dolmak üzere bulunuyor. Sınava girecek öğrenciler acele etmesi gerekiyor.” dedi.
SINAV ÜCRETSİZ
Sınava girecek öğrencilerin 5,6,7,9,10 ve 11. sınıflardan oluştuğunu belirten Günsili, “Son kayıt tarihi 5 Ocak ve sınavımız ücretsiz olacak. Sınav sonucu 10 Ocak 2013 tarihinde açıklanacak. Bu sınavda dereceye girenlere yüksek oranda ücretsizlik indirimi hakkı verilecek. Ayrıca kampanyalı indirimler uygulanacak. Kayıtlarımız 28 Şubatta sona erecek.” diye konuştu.
HALKIN YANINDA 
 Maltepe Dershanesi’nin yeniliklere devam ettiğini ifade eden Günsili, “Veliler bu sınavı kaçırması tavsiyesinde bulunuyoruz. Aileler, bu sınav sayesinde öğrencililerin seviyesi tespit imkanı bulunacak. Sınavla birlikte yeni açılımlar yapacağız. Bu açılımlarla Kırıkkale halkının yanında olduğumuzu bir kez daha göstereceğiz.” şeklinde konuştu.

KIRIKKALE' NİN ULUSAL HABER SİTESİ : AnadoluyaTercuman.com

HABER İÇİN YAPILAN YORUMLAR

  SİZDE YORUM YAPIN  
BU KATEGORİDE ÇOK YORUMLANAN HABERLER

TÜM HABERLER

ANKETE KATIL

DİĞER ANKETLER
Yeni Web Sitemizin Tasarımını Beğendin mi?
Çok Güzel Olmuş
71%
Fena Değil
16%
Ben Beğenmedim
2%
Çok Kötü
11%


Bu Aktif Anket-e 458 kişi katıldı.
Eski Anketlere Sonuçlar Düğmesi ile Ulaşabilirsiniz.