Karacan Akademi Kırıkkale’de

15.10.2012 - Kırıkkale’nin önde gelen eğitim kurumlarından Rasyonel Dershanesi 30 yıllık Karacan Akademiyi Kırıkkale’ye açtı.
Karacan Akademi Kırıkkale’de

KPSS’DE RASYONEL ÇÖZÜM KARACAN AKADEMİ
Karacan Akademi müdürü Nagihan Duman Yeşilyurt, Karacan akademinin açılması ve amaçları hakkında bilgi verdi.  iki hafta önce açılan Karacan Akademinin hizmetleriyle ilgili bilgi veren Yeşilyurt,“ İki hafta önce açıldık beklediğimiz gibi bir ilgiyle karşılaştık, Kırıkkale’nin böyle Akademik bir Dershaneye ihtiyacı vardı. Artık Kırıkkale’de ki akademik eksiklik bizimle çözülecek. Kadromuz kendisini yetiştirmiş öğretmenlerden oluşuyor. Bu sene diğer dershanelere göre çok uygun bir fiyat listemiz var hem kaliteyi hem de uygun fiyatı Kırıkkale halkı bizimle bulacak” . diye konuştu

KARACAN YAYINLARINI BAYİSİ
Karacan Yayınlarının da Kırıkkale’de ki bayisi konumunda olacak Karacan Akademi A Grubu KPSS, B Grubu KPSS, DGS ve ALES sınavları için hizmet verecek. İstek olursa Açık öğretim Grubu da açacaklarını söyleyen Yeşilyurt “ Biz her zaman eğitimimizden eminiz. Bizim reklamımızı kendi öğrencilerimiz yapar. Kadromuza güvenimiz tam.” dedi. 


KIRIKKALE' NİN ULUSAL HABER SİTESİ : AnadoluyaTercuman.com

HABER İÇİN YAPILAN YORUMLAR

  SİZDE YORUM YAPIN  
BU KATEGORİDE ÇOK YORUMLANAN HABERLER

TÜM HABERLER

ANKETE KATIL

DİĞER ANKETLER
Yeni Web Sitemizin Tasarımını Beğendin mi?
Çok Güzel Olmuş
71%
Fena Değil
16%
Ben Beğenmedim
2%
Çok Kötü
11%


Bu Aktif Anket-e 458 kişi katıldı.
Eski Anketlere Sonuçlar Düğmesi ile Ulaşabilirsiniz.