Lazer ve Estetik Merkezi Açıldı

05.04.2013 - Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yine ilklere imza atarak Lazer ve Estetik Merkezini vatandaşların hizmetine sundu .
Lazer ve Estetik Merkezi Açıldı

 

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yine ilklere imza atarak  Lazer ve Estetik Merkezini vatandaşların hizmetine sundu . Deri ve Zührevi Hastalıklar Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mukadder Koçak, törende yaptığı açıklamada, 12 yıldır sabırla bekledikleri lazer ve estetik merkezini açtıklarını söyledi.

 

MEDİKAL TEDAVİ YAPILACAK

Merkezde her türlü medikal tedavinin yapılabileceğini ifade eden Prof. Dr. Koçak, "Bir üniversite hastanesinde lazer merkezi kurmamızın amacı, sadece estetik değil tıbbi tedavileri de yapabiliyor olmamız ve asistanlarımıza temel eğitimi veriyor olmamızdır. Burada dövme, travmalara bağlı tedaviler, jilet atmalara bağlı tedaviler de çok rahat yapılacak. Bunları tamamen geçireceğiz diye bir iddiamız yok. Ancak bunları minimum düzeye indireceğiz.” dedi.

 

TEDAVİLER DE ÇOK RAHAT YAPILACAK

Koçak,“Bir diğer tedavi yüzde kızarıklık dediğimiz damarsal genişlemeler. Yüzün kızarıklığında çok rahat iki farklı lazer ile tedaviye geçebileceğiz. Amacımız sadece estetik değil, medikal tedavilerle beraber estetiğinde paralel gitmesi. Saç ekme tedavisi şu anda başlamadı. Bundan sonra sırada saç ekimi var. Toplam 6 lazerle merkezimizi hizmete açtık." Diye konuştu  Açılışa Kırıkkale Valisi Ali Kolat,Rektör Prof. Dr. Ekrem Yıldız ile hastane yöneticileri katıldı.


KIRIKKALE' NİN ULUSAL HABER SİTESİ : AnadoluyaTercuman.com

HABER İÇİN YAPILAN YORUMLAR

  SİZDE YORUM YAPIN  
BU KATEGORİDE ÇOK YORUMLANAN HABERLER

TÜM HABERLER

ANKETE KATIL

DİĞER ANKETLER
Yeni Web Sitemizin Tasarımını Beğendin mi?
Çok Güzel Olmuş
71%
Fena Değil
16%
Ben Beğenmedim
2%
Çok Kötü
11%


Bu Aktif Anket-e 452 kişi katıldı.
Eski Anketlere Sonuçlar Düğmesi ile Ulaşabilirsiniz.